kurczak z Warmii

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w kwestiach drobiarskich. Działamy w rodzinnym gronie, a naszą ideą jest dbanie o jakość i ciągły rozwój prowadzonego przez nas interesu. Od lat pielęgnujemy więź łączącą naszą rodzinę, co przekłada się na jakość wspólnie wykonywanej przez nas pracy. Jednomyślnie stawiamy sobie za cel pozytywny odbiór naszych działań.

Chcąc zaspokoić potrzeby naszych klientów, wpadliśmy na pomysł połączenia komfortu i wygody robienia zakupów internetowych wraz z najwyższej jakości towarem oraz staranną usługą dostarczenia wybranych produktów wprost pod drzwi zamawiającego. Wiemy, że pasja i zamiłowanie jakie wkładamy w tę branżę, pozwoli nam rozpowszechnić naszą markę poza granice regionu, aby cała Polska mogła cieszyć się dobrem jakie gwarantuje warmiński przemysł drobiarski.

Dlaczego nasz drób?

Oferujemy najwyższej jakości, świeży drób, który pochodzi z warmińskiej hodowli. Każdego dnia pracujemy w pocie czoła, aby zapewnić Wam wysokiej klasy produkty, szeroki wybór asortymentu, a przy tym przystępną cenę i łatwą dostępność. Naszym priorytetem jest zagwarantowanie klientowi tego, co najlepsze. Dlatego hodowle z którymi współpracujemy są pod stałym nadzorem lekarzy weterynarii, czuwających nad utrzymaniem najwyższych standardów, tak by trafiało do Was doskonałe i zdrowe mięso.

01

PRODUKCJA

Na etapie produkcji zwracamy uwagę na sterylne warunki oraz szczególnie pilnujemy, by wszystkie wymogi sanitarne i weterynaryjne były spełnione.

02

PAKOWANIE

Dbamy o aspekty wizualne Waszych zamówień. Dokładamy wszelkich starań, aby towary, które do Was trafiają były staranie i przede wszystkim bezpiecznie zapakowane, a ich wygląd cieszył oko.

03

DOSTAWA DO DOMU

Dostarczenie zakupionego towaru pod wskazy przez Ciebie adres na terenie Olsztyna? Jasne! Z nami nie musisz martwić się o przetransportowanie kilkukilogramowych zamówień do Twojego domu, sami o to zadbamy 😊

04

DOSTAWA DO SKLEPU

Zamówienia hurtowe to żaden problem. Dzięki własnej flocie samochodowej, o każdej porze jesteśmy w stanie dostarczyć świeży towar w szybki i bezpieczny sposób na terenie całej Polski.